CHCEŠ SI NECHAT OHODNOTIT BLOG? ZAPIŠ SE!

Duben 2014

HB # chers-brat.blog.cz

9. dubna 2014 v 3:12 | Čokinka

1. Layout - Líbí se mi Cher a její nohy :D Taky se mi líbí odkaz na její písničku, vybrala jsi úžasnou :) Nelíbí se mi písmo, nemůžu si pomoct, ale je to zase přesně to samé co teď používají všichni a podle mě je to písmo už ohrané a vůbec není pěkné. Možná to není přímo to stejné, ale je to všechno na jedno brdo. (4/5)

2. Články - Tvoje články miluju :) Líbí se mi tvoje komentáře u nich a prostě mi v nich nechybí tvoje osobnost a není jim vůbec co vytknout :) (10/10)

3. Přehlednost - Tvoje menu se mi celkově líbí a i to i články jsou naprosto přehledné, k tomu není co dodat. (10/10)

4. Aktivita - Tvoje aktivita je v podstatě dokonalá. Novinky přidáváš okamžitě a když nejsou, tak se u tebe na blogu objevují aspoň POTD nebo nějaké FROM YOU a to se cení :) Navíc fotky dne co přidáváš jsou vždycky naprosto bombovní! :P (10/10)

5. Celkový dojem - Tvůj blog je vysoce kvalitní a jsi jedna z těch co hodnocení absolutně nepotřebují. Nemám co ti vytknout, vážně ne :) Když na tvůj blog člověk přijde, tak ho hned zaujme. (34/35)

Anketa # BLONDÝNKY vs BRUNETKY

7. dubna 2014 v 2:37 | Čokinka

Dneska něco jednoduchýho, jsem zvědavá kdo vyhraje :D Tak pojďme na to kočky, blondýnky proti brunetkám :D :) Já osobně volím tmavovlásky ♥ ;)

HB # ian-somerhalder.blog.cz

7. dubna 2014 v 2:33 | Čokinka

1. Layout - Jůůů, to jsem nečekala :) Přijdu k tobě na blog a Ian se na mě, tak krásně směje :D :) Vypadá to úžasně a to nemluvím o těch barvách. Je takový jarní, svěží, čerstvost sama :D (5/5)

2. Články - Co ti k tomu mám asi tak napsat :D Tvoje články se dobře čtou a není nic co by se jim dalo vytknout. (10/10)

3. Přehlednost - Menu máš příšerně dlouhé :D Je tam tolik informací, že mi z toho jde hlava kolem :) Ale když se tím člověk probrouzdá, tak tam najde opravdu všechno potřebné :) Máš to skvěle označené a líbí se mi. (10/10)

4. Aktivita - No řeknu ti, že takovou aktivitu vidím málo kde :) Je skvělé, jak často aktualizuješ stránku a to je jen jeden ze spousty důvodů proč je tvůj blog o Ianovi ten nejlepší na blogu. (10/10)

5. Celkový dojem - Nechci, aby to vypadalo, že jsem to odflákla, ale strašně nerada hodnotím blogy jako je ten tvůj, protože se pak musím opakovat. Tvůj blog je jeden z těch na kterým se strašně špatně hledají chyby a já prostě žádné nenašla :) Jen tak dál. (35/35)

CHCEŠ SI NECHAT OHODNOTIT BLOG I TY? - KLIK


Vyhodnocení Bubliny 001 a Poznávačky 001 + MENŠÍ INFO

6. dubna 2014 v 1:07 | Čokinka

Chci Vám strašně moc poděkovat za účast v minisoutěžích :) Jste vážně úžasní a vůbec nelituju toho, že jsem tento blog založila. Návštěvnost sice zatím není nic moc, ale doufám, že až zveřejním první soutěž, tak se to změní, i když v ní nejde o schánění hlasů, tak podle mě by mohla být účast veliká :) No uvidíme, těším se na to. A teď už k věci, udělala jsem konečně diplomy, jsou jenom takové jednoduché a o ničem, však Vám taky k ničemu nebudou, ale chtěla jsem Vás, co jste se účastnili odměnit :) :D

Vím, že bubliny jsou vždycky problém, protože všechno co nás napadne, tak nám připadá neskutečně trapný :D Ale svým způsobem to je vždycky i vtipný :D Já jsem se u toho nasmála. Třeba Smile Jane má naprosto originální bublinu, nechápu jak tě to mohlo napadnout, pobavila si mě :D A Jull a Lian se to zase fakt povedlo, sedí to :D Díky všem :)

A diplomy za poznávačku jsou samozřejmě s Dylanem O'Brianem, byl to on :)

Všechny diplomy najdete v celém článku.

HB # phoe-tonkin.blog.cz

4. dubna 2014 v 3:20 | Čokinka

1. Layout - Vím, že jsi psala, že se ti nesnaží sehnat nový a asi by to chtělo změnu a nějak to u tebe oživit. Nemůžu si pomoct, ale k Phoebe se mi prostě nehodí růžová :D Tak ten layout sám o sobě není zase tak špatný, i když určitě jsem pro změnu, tak budu držet palce s hledáním nějaké grafičky, která si najde čas :) Ale co mi na něm hodně vadí je to, že na něm není vidět název tvého blogu. (2/5)

2. Články - Líbí se mi :) Píšeš k nim svůj názor, ať už na nové fotky nebo proma nebo cokoliv co přidáš a to je velké plus. A taky nevím proč, ale líbí se mi písmo :D Nevím jestli to je jenom u mě na obrazovce, ale ukazuje se mi velký a to je dobrá změna, protože teď většina z nás má nastavené "piďi" písmo :) :D (10/10)

3. Přehlednost - Menu máš přehledné výborně, ale myslím si, že rozcestníky by šly klidně ještě zjednodušit a nemuselo by tam být tolik odkazů, které skoro ani nevyužíváš. A například v Site Info by mohlo být "TÉMA: Phoebe Tonkin" a ne o kom a tak. A docela mi chybí "toplist" v menu, určitě by bylo fajn si ho tam dát ať máš přehled ty i návštěvníci blogu. (6/10)

4. Aktivita - Tvoje aktivita je v pořádku, přidáváš skoro každý den a když jsou novinky, tak u tebe na blogu nechybí, ale máš hrozně malou odezvu na články a možná by to chtělo pokusit se nějak zvýšit návštěvnost, i když to bude asi hodně těžké, protože o Phoebe už jeden fan blog je a ten má velkou fanouškovskou základnu. Zkus komentovat fůru blogů a třeba si najdeš i ty stálé návštěvníky, držím palce :) "TADY SEM NEHODNOTILA AKTIVITU TVOJÍ, ALE HLAVNĚ OSTATNÍCH". (2/10)

5. Celkový dojem - Když na tvůj blog přijdu něco mi tam chybí, ale nemůžu přijít na to co nebo proč. Přijde mi to tam strašně mrtvé a vím, že to není tvoje chyba, ale chtělo by to tam oživit. Pro začátek bys mohla třeba vytvořit nějakou originální soutěž (opravdu originální, né nejoblíbenější seriálová hrdinka a podobně) a rozeslat pozvánky, když bude opravdu originální téma, tak by se na to mohlo chytit hodně lidí, například já bych se určitě přihlásila :) TVŮJ BLOG JE KAŽDOPÁDNĚ HEZKÝ A CHCE TO HLAVNĚ ZKUSIT ZAPRACOVAT NA TÉ NÁVŠTĚVNOSTI NA BLOGU, ABY TAM BYLA AKTIVITA NEJEN OD TEBE, ALE HLAVNĚ OD JINÝCH. (20/35)

CHCEŠ SI NECHAT I TY OHODNOTIT BLOG? - KLIK


Fankluby

4. dubna 2014 v 3:19 | Čokinka


Fankluby, kterých jsme členem: