CHCEŠ SI NECHAT OHODNOTIT BLOG? ZAPIŠ SE!

HB # nikolkamaca.blog.cz

28. března 2014 v 0:58 | Čokinka

1. Layout - V jednoduchosti je krása. Líbí se mi, že není přeplácaný, ale opět se mi nelíbí to nepřehledné písmo, ale to je věc vkusu a každý má rád něco jiného :) (4/5)

2. Články - Páni, jde vidět, že blog máš už opravdu dlouho a článků tam máš požehnaně, takže jsem neprošla všechny, ale prošla jsem jich dost, hlavně z posledních měsíců a hodně mi v nich chybí tvoje osobnost. Kdybys k těm fotkám nebo písničkám něco napsala, tak by to bylo milejší a příjemnější. Takhle mi tvůj blog přijde hrozně chladný a ani mě ty články nebaví. Neber to prosím osobně, je to jen můj názor :) (4/10)

3. Přehlednost - Máš přehlednou navigaci, což je asi nejdůležitější, ale přijde mi, že v menu máš zbytečně moc animací a hlavně bych být tebou upravila jejich velikost ať jsou stejné, když už je tam chceš mít, kvůli těm animacím mi to menu přijde celé takové rozházené. (7/10)

4. Aktivita - Tvoje aktivita je naprosto v pořádku, sice nepřidáváš každý den, ale líbí se mi, že to vždycky doženeš. Hlavně je úžasný, že ti blog vydržel, tak dlouho. Vážně před tebou smekám a už jen kvůli tomu ti dávám plný počet, protože jde vidět, že blog tě baví a snažíš se mu věnovat :) Kdyby to šlo, dala bych ti klidně i jedenáct bodů :D (10/10)

5. Celkový dojem - Chci ti říct, aby sis to hlavně nebrala špatně, ale snažím se být v hodnocení upřímná a doufám, že s ním jsi spokojená a jestli máš jiný názor než já, tak to chápu a nic ti nevnucuju, ale když by ses rozhodla upravit si třeba to menu, tak myslím, že uděláš jenom dobře a sama uvidíš, že to bude vypadat hned o něco líp :) (25/35)

CHCEŠ SI NECHAT OHODNOTIT BLOG I TY? - KLIK


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakého jsi pohlaví?

Muž
Žena

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama